Corporate

Nurcivan Endüstriyel Ambalaj Sistemleri, Endüstriyel Ambalaj & Paletleme sistemleri üzerine 10 farklı makine grubunda 300 den fazla stoklu ürün çeşidini, başta avrupa olmak üzere alanında dünyaca tanınmış markaların Türkiye distribütörlüğü ve teknik destek hizmetlerini 81 ile yayılmış bayi ve servis ağı ile müşterilerine sunmaktadır.

2012 yılı itibari ile kendi bünyesinde oluşturduğu Handpack ve Türkpak markaları ile ülkemizin ithalata olan bağımlılığını azaltmayı hedeflemiş ve çeşitli kategorilerde 50 den fazla ürün çeşidini %100 YERLİ olarak üretmeyi başarmıştır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri ihtiyaçlarına göre sürekli olarak makinelerini geliştirmeye devam eden, distribütörlükler ve yerli markaları ile Türkiye’de tanınırlığını başarılı bir şekilde arttırmıştır. Türkiye’de alanında lider konuma gelerek ülkemizin makine üretim ve ihracatı konusunda gelecek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2018 yılında Kocaeli Gebze fabrikasında 3.500 metrekare kapalı alanda üretim, depolama ve lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir. 2023 yılı ikinci çeyreği itibariyle inşası devam eden Kocaeli Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde 6.500 metrekare kapalı alan, 2.500 metrekare açık depolama alanı olacak şekilde yeni üretim tesisinde hizmetlerine devam edecektir.

Nurcivan Endüstriyel Ambalaj Sistemleri olarak bugün,

  • Çember Makinaları
  • Palet Streç Makineleri ve Robotları
  • Koli Bantlama Makineleri
  • Vakum Makineleri
  • Hava Yastığı Makineleri

başta olmak üzere yenilikçi ve ekonomik makine çözümleri üretmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce makinemiz Nurcivan Endüstriyel Ambalaj markaları altında sorunsuz hizmet etmeye devam etmektedir.